Całościowe sprzątanie w Krakowie to także przywracanie czystości oraz porządku po budowie albo pracach remontowych. Proponujemy porządkowanie w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach użytkowych.

W tym zakresie skupiamy się na wyeliminowaniu plam po farbach, lakierach, impregnatach, zaprawach murarskich, fugach czy innych odpryskach na powierzchniach, nadając im naturalny wygląd, charakterystyczny dla określonej struktury materiału.

Stosujemy rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego poprzez stosowanie metod i urządzeń ograniczających wykorzystanie detergentów. Dbamy też o racjonalne zużycie wody podczas prowadzonych prac – jedną z alternatywnych form czyszczenia jest para wodna, nie pozostawiająca osadu po środkach chemicznych. Dodatkowo jest bezpieczna dla alergików, dzieci, osób starszych oraz zwierząt.

Używamy wyłącznie środków czystości o potwierdzonych właściwościach, usuwających trudne lub nietypowe plamy. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych ani drażniących substancji.

Sprzątanie po remoncie oferujemy osobom prywatnym, jak też firmom zajmującym się tego typu działalnością. Możemy także przygotować wnętrze do odbioru przez klienta, co wywoła dodatkowy efekt wizualny przeprowadzonych prac.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi