Dla wielu osób umycie okien lub przeszkleń staje się problemem nie do pokonania, ponieważ różne powierzchnie wymagają odpowiednich środków czyszczących i detergentów, a ich zły wybór może prowadzić do uszkodzenia powierzchni. 

Profesjonalne mycie okien i przeszkleń w Krakowie

Dokładne mycie okien to zwłaszcza usuwanie pozostałości po intensywnych opadach deszczu lub odchodach ptaków. Dbamy o to, by na szybie nie pozostały brzydkie smugi. Myjemy zarówno małe okna w pokojach dziecięcych, jak i  duże, sięgające od podłogi do sufitu w domach jednorodzinnych.

Możesz zamówić u nas mycie okien, balkonów i przeszkleń, oszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu. Co więcej, ceny za mycie okien w mieszkaniu, domku czy biurze są przystępne, sprzątaczki korzystają z profesjonalnego sprzętu i licencjonowanej chemii, co gwarantuje doskonały długoterminowy efekt.

Cena mycia okien w Krakowie o okolicy

W zależności od wymagań cena za mycie okien może obejmować następujące pozycje:

 • czyszczenie szyb, ram, parapetów, balkonów z pozostałości mieszanek budowlanych (szpachlówka, farba, cement itp.);
 • mycie daszków, moskitier i innych elementów okien i balkonów;
 • usuwanie resztek elementów izolacyjnych, wysokiej jakości czyszczenie szkieł do lustrzanego połysku.

Profesjonalne mycie okien panoramicznych, witrażowych, plastikowych i innych to gwarancja długotrwałego efektu. W razie potrzeby usługę można zamówić sezonowo lub jednorazowo np. po remoncie. Koszt czyszczenia balkonu, zwykłych okien w biurach i w Twoim domu negocjowany jest telefonicznie lub mailowo na podstawie zdjęć. Czasami przyjeżdżamy do klienta na oględziny, żeby móc dokładnie wycenić usługę. Nasze ceny dostępne dla przeciętnego konsumenta.

Cena czyszczenia, która obejmuje mycie okien i witryn sklepowych po remoncie, zależy od nakładu pracy. Jednocześnie nie musisz martwić się zakupem specjalnych środków chemicznych, używamy własnych licencjonowanych i nieszkodliwych produktów.

Profesjonalne mycie okien cennik

Na cenę mycia okien wpływa:

 • stopień zabrudzania,
 • dostępność do okien,
 • powierzchnia okna lub przeszkleń,
 • częstotliwość wykonywania usługi,
 • dodatkowe wymagania klientaTyp okna Cena netto

1 kwatera

15zl


1 okno (2 kwatery)

30zł


Okno balkonowe ( 1 kwatera)

20 zł


Okno balkonowe (2 kwatery)

40 zł


Małe okna ( 1 kwatera)

12 zł

Mycie witryn do 3m
od 5,5zł/m2

Usługa mycia okien i przeszkleń

Nasza firma zapewnia klientom usługi mycia okien dostosowane do ich indywidualnych wymagań. W zależności od ich preferencji, może to być pojedyncze zlecenie lub umowa cykliczna - na przykład usługa tygodniowa lub miesięczna. Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę z nami, możesz liczyć na konkurencyjne stawki. Możesz skontaktować się z nami i uzyskać indywidualną wycenę na podstawie wymiarów Twoich okien, wysokości zabrudzenia oraz rodzaju i liczby skrzydeł.


Świadczymy szereg usług, w tym: 

 • mycie szyb i przeszkleń, 
 • mycie ram (dla materiałów plastikowych, drewnianych i aluminiowych), 
 • wycieranie parapetów, 
 • mycie luster, 
 • witryn sklepowych, 
 • wystaw i gablot. 

Nasze usługi w Krakowie oferujemy zarówno osobom prywatnym (mieszkania, domy, balkony), jak i firmom (biura, lokale, sklepy i jadłodajnie, galerie). Dodatkowo zawsze jesteśmy do dyspozycji w przypadku poremontowego mycia okien i szyb. Nasze usługi sprzątania dostępne są w dzielnicach Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Usługi oferujemy również na terenie okolicznych miejscowości jak: Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów.

Nie myjemy okien na wysokościach, wymagających sprzętu alpinistycznego.

Informacje w artykule mają charakter informacyjny. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi