Sprzątanie hoteli, pensjonatów, apartamentów

Obiekty noclegowe najczęściej długo pracują na swoją renomę. Oprócz wygodnego łóżka i dobrej kuchni, liczy się też ogólne, pozytywne wrażenie – to dzięki niemu klienci chętnie wracają do hotelu z powrotem, bez względu na liczbę gwiazdek. Miła oraz kompetentna obsługa stanowi jeden z kluczowych aspektów sukcesu – kolejnym może być całościowe sprzątanie hotelu w Krakowie.

Uporządkowane, schludne i pachnące wnętrza na długo zapadną w pamięci hotelowych gości. Kojarząc je z jakością usługi hotelowej, z dużym prawdopodobieństwem skorzystają z tych usług po raz kolejny.

Zapewniamy utrzymywanie czystości i porządku w poszczególnych pokojach, apartamentach, na korytarzach, w windach oraz w całym budynku. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, a także kompletnym wyposażeniem do sprzątania.

Doczyszczanie hoteli

Oprócz tradycyjnego sprzątania, tym klientom oferujemy również inny typ usługi – hotelom, hostelom, motelom, zajazdom, schroniskom i pensjonatom proponujemy doczyszczanie, polegające na wydobyciu z powierzchni wysokiego połysku oraz naturalnego wyglądu materiału. Glazura i fugi w łazienkach, czy spoiny na podłogach wymagają regularnego doczyszczania. Obejmuje ono usuwanie utrwalonych zabrudzeń oraz przebarwień z trudnodostępnych szczelin lub zakamarków.

Dzięki temu właściciel obiektu może w przyszłości uniknąć kosztownego, długotrwałego remontu. Ominą go również kary ze strony organów nadzorujących standardy higieny.

Cena sprzątania apartamentów i hoteli

Profesjonalne sprzątanie apartamentów w Krakowie w przystępnej cenie pozwoli Ci szybko doprowadzić pomieszczenie do użytku, jeśli nieuczciwi lokatorzy pozostawią po sobie silny bałagan. Ceny sprzątania mieszkań są ustalane po omówieniu wszystkich niuansów i funkcji, na przykład, możesz potrzebować obustronnego czyszczenia okien lub innych usług.

Usługa ta często obejmuje następujące rodzaje prac:

  • mycie podłóg;
  • czyszczenie dywanów;
  • pocieranie mebli i parapetów;
  • mycie powierzchni lustrzanych;
  • odtłuszczanie i czyszczenie sprzętu AGD;
  • dezynfekcja toalet i łazienek.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi