To, co na pewno wszyscy kochamy, to przebywanie w jasnych, przestronnych pokojach wypełnionych światłem słonecznym. A do tego konieczne jest nie tylko posiadanie dużych okien, ale także zapewnienie regularnego mycia okien co najmniej dwa razy w roku, a w niektórych przypadkach częściej. Wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia terenu, na którym znajduje się Twój dom lub firma. Ponadto odgrywa też rolę, na którym piętrze znajduje się pomieszczenie, czy w pobliżu są drzewa, a może w pobliżu jest plac budowy?

I to nie wszystkie trudności. Każdy, kto kiedykolwiek dokonywał napraw w mieszkaniu, doskonale wie, czym jest mycie okien po remoncie. Szyby i ramy okien pokryte są farbą, kurzem budowlanym z wewnątrz i zewnątrz. W takich przypadkach wymagane jest dokładne mycie okien przez profesjonalistów. Ponieważ tylko profesjonalne mycie okien będzie prawdziwym zbawieniem.

Nasza firma sprzątająca jest gotowa pomóc Ci w tym trudnym zadaniu o każdej porze roku! Oferujemy następujące usługi mycia okien:

 • mycie okien w domu;
 • mycie okien w mieszkaniu;
 • mycie okien balkonowych w mieszkaniach;
 • mycie okien i witryn sklepowych;
 • mycie witraży;
 • mycie okien i przeszkleń po remontach;
 • mycie okien w biurach.

Cena mycia okien i przeszkleń

Wszelkie ceny mycia okien są zrozumiałe i całkowicie przejrzyste! W wycenie mogą występować tylko drobne niuanse. Na przykład cena mycia okien po remoncie, może być wyższa niż zwykłe sezonowe mycie okien, dlatego, że zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia.

Na cenę mycia okien wpływa:

 • stopień zabrudzania
 • dostępność do okien
 • powierzchnia do mycia (na powierzchnię wpływa nie tylko rozmiar okna, ale także to, czy są to okna pojedyncze / podwójne),
 • częstotliwość wykonywania usługi
 • dodatkowe wymagania klienta


Typ okna Cena netto

1 kwatera

15zl


1 okno (2 kwatery)

30zł


Okno balkonowe ( 1 kwatera)

20 zł


Okno balkonowe (2 kwatery)

40 zł


Małe okna ( 1 kwatera)

12 zł

Mycie witryn do 3m
od 5,5zł/m2

BlueClean - kompleksowe usługi mycia okien

Jesteśmy gotowi współpracować z naszymi klientami jednorazowo lub regularnie, w zależności od ich potrzeb. Może to być mycie okien raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Jeśli zdecydujesz się na stałą umowę, możesz być pewien, że otrzymasz konkurencyjną stawkę. Jeśli chcesz uzyskać wycenę, prosimy o kontakt. Będziemy musieli znać szczegóły, takie jak rozmiar okna, dostępność, rodzaj szkła, ilość zabrudzeń i ilość ram. Nasze usługi obejmują wycieranie i mycie szyb, przeszkleń, ram (drewnianych, plastikowych, aluminiowych), parapetów, luster, witryn sklepowych, ekspozytorów i gablot. 

Świadczymy usługi mycia okien w Krakowie dla indywidualnych gospodarstw domowych, firm, biur, sklepów, restauracji, galerii oraz sprzątania po remontach. Pracujemy na terenie Starego Miasta, Grzegórzek, Prądnika Czerwonego, Prądnika Białego, Krowodrzy, Bronowic, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Usługi oferujemy również na terenie okolicznych miejscowości jak: Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów

Nie myjemy okien na wysokościach, wymagających sprzętu alpinistycznego.

Informacje w artykule mają charakter informacyjny. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi