Nasza firma zajmująca się sprzątaniem mieszkań, domów, apartamentów i obiektów komercyjnych specjalizuje się w usługach sprzątania jednorazowych lub cyklicznych, sprzątaniu gruntownym, sprzątaniu po przeprowadzce, sprzątaniu po zakończeniu najmu i po remoncie.

Usługi sprzątania zostały podzielone na odrębne oferty dla firm/instytucji oraz osób fizycznych, ze względu na specyfikę obsługi, zakres wykonywanych prac oraz częstotliwość - od pojedynczych prac, do regularnej codziennej obsługi w zakresie prac porządkowych i sprzątania.

Usługi sprzątające domu i biura

Naszymi klientami są zapracowani właściciele domów, rodzice, seniorzy, zarządcy nieruchomości, pośrednicy w handlu nieruchomościami, właściciele sklepów, przedsiębiorcy, studenci po prostu wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić czas, nie martwiąc się o czystość swojego domu lub miejsca pracy. 

Przynosimy cały potrzebny sprzęt i materiały, więc nie będziesz musiał kiwnąć palcem. Ponadto używamy wszystkich naturalnych, nietoksycznych i biodegradowalnych produktów czyszczących.

Nasz zespół sprzątający jest nie tylko przyjazny, ale także fachowo przeszkolony, aby zapewnić najwyższą jakość sprzątania.

Świadczymy usługi sprzątania m.in. w następujących dzielnicach Krakowa: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Usługi sprzątające oferujemy również na terenie okolicznych miejscowości jak: Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów.

Co robimy w standardowym sprzątaniu?

Wszystkie nasze standardowe usługi sprzątania obejmują odkurzanie i mycie dostępnych powierzchni, wycieranie zewnętrznych urządzeń kuchennych i szafek, podstawowe czyszczenie łazienek oraz odkurzanie i wycieranie wszystkich podłóg. Aby uzyskać więcej informacji, poniżej znajduje się lista kontrolna:

Sypialnia, salon i pomieszczenia ogólnodostępne

 • Odkurzenie wszystkich dostępnych powierzchni

 • Umycie podłóg

 • Przetarcie listew podłogowych

 • Wytarcie kurzu z mebli, parapetów i frontów szafek

 • Wytarcie klamek i włączników światła

 • Przetarcie parapetów i frontów szafek środkami przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni

 • Umycie luster i szklanych elementów

 • Zebranie ubrań z podłogi, składamy i umieszczamy w szafie lub na krześle

 • Ścielenie łóżek (pranie/zmiana pościeli może wiązać się z dodatkową opłatą)

 • Wyniesienie śmieci i zmiana worków w koszach na śmieci

Łazienka

 • Odkurzenie podłóg, wykładzin, dywanów

 • Umycie podłóg

 • Wytarcie kafelek

 • Mycie toalety, umywalki, wanny, brodzika, prysznica

 • Mycie armatury

 • Czyszczenie pojemników na mydło, papier toaletowy, ręczniki

 • Wytarcie luster i szklanych elementów

 • Wytarcie klamek i włączników światła

 • Przetarcie parapetów i frontów szafek środkami przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni

 • Zmiana worków w koszach na śmieci i wyrzucamy śmieci

Kuchnia

 • Odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów

 • Mycie mebli, parapetów i frontów szafek środkami przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni;

 • Mycie glazury środkami czyszczącymi przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni

 • Mycie zlewu

 • Mycie naczyń

 • Przetarcie z zewnątrz kuchenki mikrofalowej, piekarnika, lodówki

 • Mycie blatów kuchennych

 • Opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków

Usługa Standardowa nie obejmuje czyszczenia wnętrza urządzeń takich jak lodówka, zamrażarka, piekarnik, wnętrza szafek kuchennych, wnętrza szafek łazienkowych, mycia okien, mycia ścian, czyszczenia fug, prania, suszenia, prasowania, sprzątania balkonu i piwnic. Takie  czyszczenie jest wyceniane dodatkowo.

Można zamówić takie doczyszczenie do standardowego sprzątania ale wydłuża to czas sprzątania i zwiększą koszty, aby zapewnić sprzątaczom wystarczającą ilość czasu na posprzątanie całości.

Usługi gruntownego sprzątania

Usługa gruntownego sprzątania prezentuje najbardziej dokładną usługę sprzątania świadczoną przez naszą firmę.

Zalecamy gruntowne sprzątanie, jeśli mieszkanie nie zostało profesjonalnie sprzątane w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy lub jeśli nie korzystasz regularnie z usług sprzątania. Nasza usługa gruntownego sprzątania obejmuje wszystko w ramach standardowego sprzątania, ale z dodatkową starannością, dokładnością i większą ilością czasu poświęconego Twojemu domowi.

Przygotowujemy Twój dom na łatwiejsze sprzątanie w przyszłości. Zaufaj nam, nie zawiedziesz się!

Usługa doczyszczania

Do doczyszczania można zaliczyć np. mycie lodówki wewnątrz, mycie list podłogowych np. po farbie, usunięcie plam z przypalonego tłuszczu z piekarnika lub mikrofali w granicach możliwości niektóre zaschnięte plamy po prostu nie schodzą a próba i usunięcia może uszkodzić powłokę lakierniczą.

Potrzebujesz usługi sprzątania? - skorzystaj z usług najlepszej firmy sprzątającej w Krakowie!

Proponujemy w pełni elastyczny charakter usługi, począwszy od drobnego sprzątania rozliczanego godzinowo, po stałą współpracę związaną z codziennymi porządkami w danym obiekcie. Każdy klient może liczyć na indywidualną wycenę kosztów, uzależnioną od zakresu zaangażowania w ten proces.

Nasza załoga podejmuje się porządkowania lokali mieszkalnych, biur, obiektów handlowych i magazynowych, a także sprzątania po imprezach firmowych. Stosujemy sprawdzone metody czyszczenia oraz mycia z wykorzystaniem markowych preparatów.

Pytani i odpowiedzi/FAQ


Czy oferujecie jakieś dodatkowe usługi?

Oferujemy  następujące usługi dodatkowe, które są dostępne na życzenie (mogą one wydłużyć czas sprzątania):

 • Mycie okien wewnętrznych
 • Czyszczenie wnętrza lodówki
 • Czyszczenie wnętrza szaf, szafek i wewnętrznych szuflad
 • Pranie i suszenie
 • Prasowanie
 • Zmywanie naczyń
 • Czyszczenie wnętrza piekarnika
 • Czyszczenie balkonu
 • Doczyszczanie
 • Gruntowne sprzątanie

Czy macie własne środki czystości?

Wszyscy nasi specjaliści są wyposażeni we własne środki czystości i sprzęt do czyszczenia, a Ty możesz zdecydować się na ich użycie podczas rezerwacji. Jeśli chcesz, możesz również dostarczyć własne środki czystości.

Czy świadczycie usługi sprzątania po zakończeniu umowy najmu?

Oczywiście zazwyczaj pobieramy taką samą opłatę, jak za usługę sprzątania domu. Możesz sprawdzić, co zawiera tak usługa tutaj.

Co jeśli nie jestem zadowolony ze sprzątania?

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, prześlij nam zdjęcia nieoczyszczonych obszarów, a zaoferujemy ponowne czyszczenie, przyszłą zniżkę lub częściowy zwrot pieniędzy (w zależności od sytuacji).

Na jakim terenie świadczycie usługi?

Obsługujemy sprzątanie firm, domów i biur w następujących dzielnicach Krakowa:

Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Świadczymy nasze usługi również na terenie tych miejscowości:

Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów

Co powinienem zrobić, jeśli mój specjalista od sprzątania potrzebuje więcej czasu niż zarezerwowałem, aby wykonać pracę?

Dokładamy wszelkich starań, aby oszacować liczbę godzin, których wymaga sprzątanie obiektu. Jednak, jak wiesz, każdy dom i każda praca są inne, więc Twój sprzątacz może potrzebować więcej czasu niż pierwotnie zarezerwowałeś. Jeśli tak się stanie i będziesz zadowolony z tego, że sprzątaczka spędza więcej czasu w Twoim domu, skontaktuj się z nami, aby zaktualizować rezerwację, a my poinformujemy Cię, jaki jest dodatkowy koszt. Czas pracy zależy od różnych czynników m.im. wielkości powierzchni i specyfiki zabrudzeń.

Jak mogę skontaktować się?

BlueClean obsługuje domy, apartamenty i mieszkania, biura firmy w Krakowie i okolicach. Jesteśmy tu po to, czego potrzebujesz!  Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Jak zacząć?

Aby rozpocząć korzystanie z naszej usługi, możesz przejść do naszego formularza rezerwacji online. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 516-278-858  lub e-mailem na adres kontakt@blueclean.pl , a my odpowiemy na kilka pytań, aby zobaczyć, jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie sprzątania.

Co składa się n a wycenę?

Nasza cena sprzątania będzie zależeć od wielkości Twojego domu (lub biura), liczby sypialni i łazienek, dodatkowych zadań, które chcesz, abyśmy wykonali, oraz częstotliwości sprzątania. Oferujemy  rabaty na sprzątanie cykliczne (co tydzień, co dwa tygodnie i co miesiąc). Jeśli chcesz otrzymać wycenę, po prostu zadzwoń do nas w godzinach pracy pod numer 516-278-858, aby uzyskać szybką wycenę przez telefon lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.

Ceny sprzątania ustalane są indywidualnie na podstawie wielkości powierzchni i zleconych prac. 

Czy mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Tak, możesz zmienić lub anulować rezerwację na 48 godzin przed planowanym sprzątaniem. Prosimy o zrozumienie, że rezerwujemy czas tylko dla Ciebie i nie dokonujemy podwójnej rezerwacji, więc jeśli zdecydujesz się anulować po tym czasie, naliczymy opłatę za anulowanie

Czy jesteście ubezpieczeni?

Tak! Cała firma jest w pełni ubezpieczona, a wszyscy nasi sprzątacze są objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Co się stanie, jeśli coś w moim domu się zepsuje?

Nasze zespoły sprzątające są przeszkolone, aby zachować szczególną ostrożność podczas sprzątania domu. Wiemy jednak, że czasem zdarzają się wypadki. Jeśli więc wystąpią jakiekolwiek uszkodzenia, powiadom nasze biuro  w ciągu 24 godzin od daty sprzątania. Zrobimy co w naszej mocy, aby to naprawić!

 Czy za każdym razem wysyłasz ten sam zespół sprzątający?

Nasi powtarzający się klienci mogą poprosić konkretnego sprzątacza, aby regularnie wykonywał sprzątanie. Chociaż  nie możemy zagwarantować, że konkretny sprzątacz będzie dostępny, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać żądanego sprzątacza lub uprzedzić klienta o innych opcjach. Zastrzegamy sobie prawo do wysłania dodatkowego sprzątacza w celach szkoleniowych w razie potrzeby. BlueClean jest pracodawcą równych szans i nie dyskryminuje ze względu na płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, religię ani wiek. Nie możemy spełnić żadnej konkretnej prośby o sprzątanie w oparciu o jakąkolwiek chronioną grupę, w tym rasę, kolor skóry, pochodzenie narodowe, religię, płeć, niepełnosprawność, wiek, status obywatelski lub informacje genetyczne.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi