Adresatami przedstawionej oferty są klienci potrzebujący fachowych prac sprzątających. Nasza załoga podejmuje się porządkowania lokali mieszkalnych, biur, obiektów handlowych i magazynowych, a także sprzątania po imprezach firmowych. Stosujemy sprawdzone metody czyszczenia oraz mycia z wykorzystaniem markowych preparatów.

Proponujemy w pełni elastyczny charakter usługi, począwszy od drobnego sprzątania rozliczanego godzinowo, po stałą współpracę związaną z codziennymi porządkami w danym obiekcie. Każdy klient może liczyć na indywidualną wycenę kosztów, uzależnioną od zakresu zaangażowania w ten proces.

Jesteśmy mobilni, dlatego ekipa sprzątająca dotrze do miejsca realizacji nawet w nagłych, wymagających ekspresowych prac przypadkach. Nasze działania podlegają ubezpieczeniu OC, a przypadkowe szkody są zawsze pokrywane z polisy. Zachowujemy jednak maksymalną uwagę i staranność o to, by takowe nigdy nie zaistniały.

Dlaczego warto z nami współpracować

1. Oszczędność czasu

Szybkie tempo życia oraz codzienne obowiązki, zarówno prywatne jak i zawodowe zdecydowanie, znacząco utrudniają wygospodarowanie czasu potrzebnego na sprzątanie. Warto więc powierzyć to zadanie specjalistom, którzy zrobią to za Ciebie! Zaoszczędzone w ten sposób chwile można poświęcić ulubionym aktywnościom, albo po prostu nie będziesz tracił czasu na coś, za czym nie przepadasz.

2. Odpowiedni dobór środków

Aby na długo zachować meble, tapicerki, wykładziny i podłogi w jak najlepszym stanie, konieczny jest właściwy dobór środków czyszczących, dlatego starannie analizujemy preparaty, które zamierzamy zastosować do sprzątania mieszkań w Krakowie. Kluczowe są przede wszystkim skuteczność ich użycia oraz bezpieczeństwo dla delikatnych, albo specyficznych materiałów. Nasze zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad z klientem, który ma na celu również typu struktur znajdujących się na danych powierzchniach.

3. Profesjonalizm i dokładność

Przy sprzątaniu w Krakowie ważna jest przede wszystkim dokładność. Nasi zleceniodawcy mogą być pewni, że nie pozostawimy żadnych zarysowań, smug, różnic kolorów na materiale, czy innych niepożądanych efektów po myciu i czyszczeniu. Przed udostępnieniem wnętrza, klient zawsze ma pełne prawo do sprawdzenia porządku lub wskazania nam ewentualnych poprawek. Staramy się jednak, by nasza praca została wykonana perfekcyjnie, zadowalając tym samym każdego odbiorcę naszych usług.

4. Komfort i przyjemność

Zakres potencjalnego sprzątania mieszkania w Krakowie powinien uwzględniać wprowadzenie porządku do lokalu. Dzięki temu jego domownicy i goście poczują się w nim komfortowo i chętnie wrócą do tego czystego oraz pachnącego wnętrza. W ramach naszych prac jesteśmy gotowi do wykonania sortowania elementów, a następnie odkładania ich do kartonów lub pudełek. Trzymamy się też ściśle zaleceń klienta, który wskazuje nam zakres porządków w mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi