Zapewniamy kompleksowe usługi sprzątania mieszkań i domów. Posiadamy własny sprzęt i środki czystości. 

Sprzątanie mieszkań - oferta dla osób z Krakowa i okolic

Realizujemy profesjonalne prace porządkowe w mieszkaniach. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów słuchamy ich sugestii, a następnie wcielamy je do naszego plan sprzątania. Utrzymujemy w doskonałej czystości domy, mieszkania w blokach, kamienicach, a nawet w loftach. Dbamy o ich porządek z wykorzystaniem specjalistycznych środków czyszczących.

Oferta sprzątania mieszkań w Krakowie i okolicy obejmuje wszystkie otwarte przestrzenie. Porządkujemy i starannie składamy Twoje rzeczy osobiste. Używając nowoczesnego wyposażenia, doprowadzamy do porządku otwarte półki.

Usługa ta dotyczy dowolnego wnętrza – salonu, jadalni, łazienki, kuchni, pokoju dziecka, przedpokoju czy sypialni. Przetrzemy stoły oraz umyjemy podłogę pod łóżkiem. Wytrzemy kurze z rzeczy na półkach i książek. Odkurzymy dywany, rozstawimy dodatki, a także podlejemy kwiaty.

W ramach usługi sprzątania mieszkania wykonujemy:

 • Odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów;
 • Mycie powierzchni podłogowych (zmywalnych) środkami do danego rodzaju powierzchni;
 • Wycieranie kurzu z mebli, parapetów i frontów szafek;
 • Mycie mebli, parapetów i frontów szafek środkami przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni;
 • Czyszczenie luster;
 • Mycie glazury środkami czyszczącymi do danego rodzaju powierzchni;
 • Mycie toalety;
 • Mycie umywalki, wanny/brodzika;
 • Mycie armatury;
 • Czyszczenie pojemników na mydło, papier toaletowy, ręczniki;
 • Mycie armatury oraz zlewu;
 • Mycie naczyń;
 • Mycie zlewu
 • Mycie kuchenki/płyty palnikowej środkami czyszczącymi do danego rodzaju powierzchni;
 • Mycie blatów kuchennych;
 • Opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków;
 • Wycieranie kurzu oraz mycie szafek wewnątrz.

Gruntowne sprzątanie

Usługa gruntownego sprzątania prezentuje najbardziej dokładną usługę sprzątania świadczoną przez naszą firmę.

Zalecamy gruntowne sprzątanie, jeśli mieszkanie nie zostało profesjonalnie sprzątane w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy lub jeśli nie korzystasz regularnie z usług sprzątania. Nasza usługa gruntownego sprzątania obejmuje wszystko w ramach standardowego sprzątania, ale z dodatkową starannością, dokładnością i większą ilością czasu poświęconego Twojemu domowi.

Przygotowujemy Twój dom na łatwiejsze sprzątanie w przyszłości. Zaufaj nam, nie zawiedziesz się!

Współpracując z naszą firmą sprzątającą możesz liczyć na:

 • Współpracę wymagającą minimum zaangażowania z Twojej strony.
 • Indywidualne podejście i wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom.
 • Pewność, że Twoje zlecenie zostanie wykonane rzetelnie i terminowo.

Mycie okien i szyb

Nasza firma sprzątająca, jest gotowa pomóc Ci w tym trudnym zadaniu o każdej porze roku! 

Oferujemy usługi mycia okien w domu, mieszkaniu, okien balkonowych i po remontach.

Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne wykonanie usług.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Krakowie

Dojazd na terenie Krakowa – 0zł. 

Działamy w Krakowie, a także pobliskich miejscowościach, jak: Niepołomice, Wieliczka, Proszowice, Myślenice czy Wadowice.

Powrót do czystego domu to niesamowite uczucie. Możesz się zrelaksować i cieszyć nieskazitelnym porządkiem dzięki usługom porządkowym, które zaspokoją Twoje potrzeby i preferencje.

Sprzątanie domów - oferta dla osób z Krakowa i okolic

W ramach tej usługi podejmujemy się wyczyszczenia sprzętów AGD, a także urządzeń elektronicznych. Możemy również wykonać polerowanie powierzchni i porządki w danym obiekcie mieszkalnym.

Ceny są stałe – przypisane do charakteru konkretnych prac. Nasza ekipa jest w pełni mobilna, więc dotrze do każdej lokalizacji w przypisanym rejonie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, środkami czystości, a także narzędziami przeznaczonymi do dużych powierzchni, gdzie porządkami zajmuje się kilka osób.

Fachowe sprzątanie domuKrakowie dotyczy wszystkich pomieszczeń znajdujących się w danym budynku. Uwzględnione są tu mycie, czyszczenie oraz doczyszczanie w przedpokoju, kuchni, salonie, sypialni, jadalni, łazience, a także w pokojach dziecięcych.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zająć się porządkowaniem pomieszczeń użytkowych przylegających do domu, czyli komórek, garażów, składzików lub małych warsztatów. W ramach świadczonych prac wykonamy zlecenie dotyczące terenów zewnętrznych, jak działki, ogrody i zamknięte place. Możemy posprzątać w szafach, odmrozimy lodówkę, usuniemy zaschnięty tłuszcz z piekarnika, nabłyszczymy zmywarkę, zrobimy też to, co zasugeruje nam odbiorca usługi.

Pytania? Popatrz tutaj.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadzwoń do nas pod numer 516 278 858 lub napisz na kontakt@blueclean.pl

Jak zacząć?

Wyślij do nas zapytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. Gdy poznamy szczegółowe informacje na temat Twoich potrzeb, przygotujemy kosztorys, a następnie możemy umówić się na spotkanie.

Ile osób przyjdzie posprzątać moje mieszkanie?

Nasz normalny zespół składa się z jednej lub dwóch osób. W rzadkich przypadkach wysyłamy trzy- lub czteroosobowe drużyny.

Czy muszę coś zrobić przed przyjazdem sprzątaczki?

Poinformuj nas jeśli cokolwiek wymaga specjalnej pielęgnacji.

Czy musi być ktoś w domu podczas sprzątania?

To, czy jesteś obecny podczas sprzątania, zależy od Ciebie!

Podczas dokonywania rezerwacji zostaniesz poproszony o podanie nam instrukcji dotyczących wejścia. Jeśli masz portiera lub możesz gdzieś schować klucz, nie musisz być w domu. Możesz też pozostać w pobliżu podczas sprzątania. 

W każdym razie proszę nie zapominać o spotkaniach. Przypomnimy Ci o tym e-mailem lub SMS-em, ale jeśli sprzątacz nie będzie mógł dostać się do obiektu, postępując zgodnie z instrukcjami dotyczącymi wejścia, lub jeśli nie będzie Cię w domu, kiedy się zapowiedziałeś, zostaniesz obciążony opłatą za blokadę terminu i dojazd.

Czy muszę zapewnić środki czystości?

Nie musisz. Zamawiając Usługę sprzątania uprzedź, że potrzebujesz środków czystości. Zapewniamy wszystkie profesjonalne środki i sprzęt, w tym odkurzacz i odkurzacz parowy. Produkty specjalistyczne, w tym między innymi:

 • Silny środek do czyszczenia łazienek;

 • Środek do czyszczenia drewna;

 • Wybielacz;

 • Środek do czyszczenia stali nierdzewnej.

Używamy i dostarczamy materiałów przyjaznych dla środowiska.

Ile kosztuje usługa sprzątania mieszkania?

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Na koszt sprzątania składa się wiele czynników np. powierzchnia sprzątania, ilość łazienek, kuchni, stopień zabrudzenia.

Jak długo zajmie sprzątanie mojego domu?

W zależności od liczby posiadanych pokoi, sypialni i łazienek, kuchni, stanu mieszkania określamy czas sprzątania. Przeważnie zajmuje to 2 - 4h. 

Czy mogę udzielić sprzątaczom konkretnych instrukcji i poprosić o specjalne życzenia?

Tak, specjalne instrukcje można pozostawić specjaliście ds. sprzątania, gdy umawiasz wizytę online. Po zakończeniu czyszczenia możesz ocenić swoje wrażenia z BlueClean i przesłać opinię na adres kontakt@blueclean.pl lub zamieścić opinie w Google: https://g.page/r/CTwH5tsfwjSLEAg/review

Czy sprzątacie po remoncie?

Tak. Zapewniamy sprzątanie po zakończeniu remontu. Sprawdź ofertę sprzątania po remoncie tutaj

Jak uzyskać wycenę sprzątania mieszkania?

Po prostu wypełnij formularz poniżej lub zadzwoń!

Co jeśli nie jestem zadowolony/a ze sprzątania?

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, w ciągu 24 godzin od daty sprzątania. prześlij nam zdjęcia nieoczyszczonych obszarów, a zaoferujemy ponowne czyszczenie, przyszłą zniżkę lub częściowy zwrot pieniędzy (w zależności od sytuacji). Reklamacje po opływie 24h od daty sprzątanie nie będą rozpatrywane.

Czy istnieje nadzór menedżera?

Absolutnie. BlueClean jest dumny z naszej kontroli jakości. Nasz menedżer zazwyczaj dołącza do sprzątaczy podczas ich pierwszego sprzątania i okresowo sprawdza, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i osobiście, aby upewnić się, że konsekwentnie wykonujemy świetną robotę. Dodatkowo cenimy opinie klientów i zachęcamy naszych klientów do komunikowania się z nami, gdy ich potrzeby się zmieniają.


Wygląd pokóju przed sprzątaniem Wygląd pokóju po sprzątaniu Wygląd pokóju przed sprzątaniem Wygląd pokóju po sprzątaniu

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi