Piwnica najczęściej służy do przechowywania różnego rodzaju przetworów, ale też i świątecznych ozdób czy rowerów. Nie powinna natomiast pełnić funkcji śmietnika lub pomieszczenia na zużyte sprzęty. Gdy zbierzesz w niej dużo niepotrzebnych rzeczy, dokonaj selekcji, zostawiając w niej jedynie to co przydatne. Pozbywając się niepotrzebnej reszty, zyskasz dodatkową przestrzeń do innych celów gospodarczych.

Sprzątanie piwnicy dla wielu osób jest zbyt męczącym, niechętnie podejmowanym obowiązkiem, dlatego oferujemy Ci profesjonalną pomoc w tym zakresie. Nasza ekipa wyniesie wszystkie niepotrzebne przedmioty, z wyjątkiem wielkogabarytowych, a potem wywiezie je w miejsce przeznaczone do składowania danego rodzaju odpadów. Przy sprzątaniu piwnicy priorytetem jest dla nas przywrócenie jej pierwotnej funkcjonalności. Sięgnięcie po słoik ogórków nie będzie już nigdy wymagało umiejętności akrobatycznych.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

Np. imię@example.com
Np. 123 456 789
Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola
Jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj swoje sprzątanie już dziś.
Zamów on-line! Masz pytania? Zadzwoń!
516 278 858 lub napisz kontakt@blueclean.pl
logo

Nie jesteśmy pośrednikiem jak wiele firm na rynku. Posiadamy własny sprzęt oraz zatrudniamy swoich pracowników. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail od pon. do soboty od 8 do 20.

Dla domu

Dla biznesu

Pozostałe usługi